KONST / Litografier / Färglitografi 12757126
nr 1275 7126
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 192/310. Signerad. Motivet: 45x60cm
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:06:01
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin